Şeyda Coşkun Simit Diyeti

Yaz ve kış demeden her an her saniye rahatlıkla uygulanabilen diyet türlerinden birisi de simit diyeti olmuştur. Bakıldığında simit Türk insanının en sevdiği yiyeceklerden birisi olduğundan dolayı doğal olarak bu diyeti yapmak için çoğu insan fazlasıyla sabırsızlanıyor. Zayıflamak isteyen kişiler için son derece ideal olan bu diyetin uygulanması da kilo vermekte zorlanan kişilerinde oldukça fazla işini kolaylaştırmaya başlıyor.

İnsanların sağlıklı bir şekilde kilo vermesine de en güzel şekilde fayda sağlayan programı dilediğiniz an gönül rahatlığı ile uygulama şansına da sahip olacaksınız. Özellikle protein bakımından da lezzetli olan Şeyda Coşkun diyeti ile kilo vermekte sizler için hayal olmaktan çıkacaktır diyebiliriz. Üstelik diyet listesinde yalnızca simit yer almamakla birlikte diyet listesi içerisinde tavuk gibi besin kaynaklarını da gönül rahatlığı ile tüketebilme şansına da sahip olacaksınız.

Son dönem de ünlülerden tutunda hemen herkes artık Şeyda Coşkun zayıflama tekniklerini uygulamak için harekete geçer konumda yer alıyor. Bu diyeti uygulayarak çok kolay bir şekilde fazlalıklarınızdan da kurtulmuş olacaksınız. Doğal olarak daha önceler de bu diyeti hiçbir şekilde uygulamamış ve yeniden uygulayacak olan kişiler için de Şeyda Coşkun nasıl zayıflatıyor? Merakı oldukça fazla olduğu da söylenebilir.

Simit diyetini uygulayan kişiler ise totalde 3-6 kg arasında zayıflayabilecektir. Düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde ise daha fazla kilo vermek de daha da fazla kolaylaşmış olacak. Aslında çağımızda her ne kadar kilo vermek zor bir durum gibi gözükmüş olsa da tamamen böyle bir durumun söz konusu olmadığını kanıtlayan nitelikte bir diyet listesi olarak karşımıza çıkıyor. Diyette simidin yanı sıra günlük tüketebileceğiniz diğer besinler de yer alıyor. Bu sayede sevdiğiniz şeyleri sıkıntı çekmeden yerken diğer yandan da istediğiniz hızlı kilo verme eylemini de başarılı bir şekilde gerçekleştirme şansına da sahip oluyorsunuz. Özellikle kahvaltı sofralarınızı sürekli olarak süsleyen bu lezzetleri denemeye başlamak size son derece de keyif vermeye başlayacak ve kilo vereceksiniz.

Simidin içeriğinde sıvı yağ, pekmez, şeker, tuz, susam, sirke, maya gibi diyet yaparken yenilmemesi gereken besinleri görmekteyiz. Ancak simidin içeriğinde yer alan besin kaynaklarına da ihtiyacımız var.

Şeyda Coşkun Simit Diyeti Listesi

Sabah
Simit ( Yarım )
Lor peyniri ( 1 yemek kaşığı )
Domates
Maydanoz

Öğle
Otlu yemek ( 1 porsiyon )
Hazırlanışı: Önce bir küçük soğanı yağsız tavada soteleyin. Sonrasında içerisine pazı ve bulabildiğiniz diğer otları ekleyin ve kavurun.

Akşam
Yağsız tavuk göğsü ( 120 gr )

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir