Site Rengi

Nesrin Cavadzade Estetik mi Yaptırdı? 3 Adımda Güzellik Sırları!

Nesrin Cavadzade Estetik mi Yaptırdı? 3 Adımda Güzellik Sırları!

Yasak Elma dizisi ile ekranların beğenilen yüzü olan Nesrin Cavadzade estetik iddiaları ile sıkça gündeme geliyor. Hatta buna bağlı olarak Nesrin Cavadzade estetik doktoru aramalarına da giriliyor. Yıllar önceki fotoğrafı ile şimdiki arasında bariz farklılıklar olan yetenekli oyuncu, estetik iddialarına cevap verdi.

Nesrin Cavadzade, estetik operasyonlara ihtiyaç duymadığını çünkü beslenmesine çok dikkat ettiğini söylüyor. Yaptığı açıklamalarla güzellik sırlarını da paylaşan Cavadzade, cilt güzelliği konusunda kadınlara önemli tavsiyelerde bulunuyor. Biz de yetenekli ve güzel oyuncunun güzellik sırlarına daha da yakından bakalım istedik.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

nesrin-cavadzade-estetik

Nesrin Cavadzade Estetik İddialarını Cevaplıyor

Yasak Elma dizisi ile ününe ün katan ve en çok konuşulan isimlerden biri olan Nesrin Cavadzade, 1982 yılında Bakü’de doğmuştur. Nesrin Cavadzade boy bilgilerine göre 1.70 uzunluğunda olan oyuncu, 38 yaşındadır. 11 yaşındayken Bakü’den ayrılıp İstanbul’a yerleşen Cavadzade, eğitimine ülkemizde devam etmiştir.

Küçük yaştan beri tiyatro ile ilgili olan yetenekli oyuncu, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. İlk rolünü Yertsiz Yurtsuz dizisi ile alan Cavadzade’nin yıldızı kısa sürede parlamıştır. Nesrin Cavadzade, Bizim Hikaye, Küçük Ağa, Ağır Roman Yeni Dünya ve Kış Güneşi gibi yapıtlarda önemli roller almayı başarmıştır.

Nesrin Cavadzade eski eşi ile de zaman zaman gündeme gelmiş popüler ve sürekli göz önünde olan bir oyuncudur. Uzun zamandır özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunmayan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde Yasak Elma’dan rol arkadaşı olan Gökhan Alkan ile bir ilişikye yelken açmıştır.

Nesrin Cavadzade Estetik İddiaları

Nesrin Cavadzade Estetik İddialarını Cevaplıyor

Nesrin Cavadzade Estetik İddialarını Cevaplıyor

Nesrin Cavadzade burnu estetik mi iddiaları bir dönem magazini bir hayli meşgul etmiştir. Uzun yıllar önce çekilen bir fotoğrafının medyada yer alması ile birlikte Cavadzade’nin estetik operasyonlar geçirdiği söylenmiştir. Nesrin Cavadzade estetikleri de bu fotoğrafa bağlı olarak gündeme gelmiştir.

Nesrin Cavadzade estetik açıklaması yaparak yüzünde herhangi bir operasyonun bulunmadığını öne sürmüştür. Nesrin Cavadzade burun estetiği iddialarını da kesin bir dille yalanlamıştır. Yeme düzenini değiştirdiğini söyleyen güzel oyuncu, yüzündeki değişimin de bundan kaynaklandığını ileri sürmüştür.

Estetik iddialarına net bir şekilde cevap veren Cavadzade, aynı zamanda kendi güzellik sırlarını da sevenleriyle paylaşmıştır. Nesrin Cavadzade burun estetik iddialarını çürütmeye çalışan oyuncu, güzelliğinin günlük alışkanlıklarına bağlı olduğunu söylemiştir.

Nesrin Cavadzade Güzellik Sırları

nesrin-cavadzade-estetik-3

Nesrin Cavadzade Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Son olarak Nesrin Cavadzade sevgilisi ile bir paylaşım yapmış ve hayranlarını bir hayli şaşırtmıştı. Güzel oyuncu, fit vücudu ve pürüzsüz cildi ile de paylaşımlarında dikkat çekmeye devam ediyor.

Oyuncunun yüzünün canlı ve sağlıklı olması akıllara estetik iddialarını getirse de Cavadzade, kendi formülünü sevenleri ile açıkça paylaşıyor. Biz de güzel oyuncunun açıklamalarını sizler için derlemek istedik.

1. Nesrin Cavadzade Estetik Yaptırdı mı?

10 yıl önce çekilmiş olan bir fotoğrafı basına verilen Cavadzade, estetik operasyon geçirdiği iddialarını kesin bir dille yalanlamıştır. Kendisine yapılan sert eleştirilere sessiz kalmayan yetenekli oyuncu, kendisini her haliyle güzel bulduğunu dile getirmiştir. Aynı zamanda yeme içme tarzını da değiştirdiğini söyleyen Cavadzade, uzun yıllar boyunca spor yaptığının da altını çizmiştir.

nesrin-cavadzade-estetik

2. Nesrin Cavadzade Nasıl Besleniyor?

Nesrin Cavadzade estetik sorularına beslenme şeklini anlatarak cevap veriyor. Gluten ve şeker tüketmediğini söyleyen güzel oyuncu, uzun zamandır katejonik diyet uyguluyor. Her yemeğini kendi pişirdiğini de söyleyen Cavadzade, sete giderken de kendi yemeğini yanına almaya özen gösteriyor.

Bol bol sebze ağılıklı beslenen oyuncu, ekmeği de tamamen hayatından çıkartmış durumda. Yalnızca ekmekle de sınırlı kalmayan güzel oyuncu, un ile yapılan hiçbir besini tüketmemeye de özen gösteriyor. Nesrin Cavadzade kilo almamasını da uzun zamandır uyguladığı bu diyet programına borçlu olduğunu söylüyor.

Genç ve güzel oyuncu, tüm bunların yanı sıra organik temelli beslenmeyi de hayatının merkezine almış durumda. Her daim organik ürünlere yönelen Nesrin Cavadzade, bu sayede daha sağlıklı beslendiğini ve bunun cilt güzelliğine de yansıdığını söylüyor.

3. Nesrin Cavadzade’nin Spor Rutini

Güzel ve yetenekli oyuncu Nesrin Cavadzade, spora da büyük önem verdiğini her fırsatta vurguluyor. Uzun yıllardır spor yaptığını dile getiren oyuncu, bu sayede her zaman fit bir vücuda sahip olduğunu söylemiştir. Haftanın 5 günü aralıksız spor yapan Cavadzade, aynı zamanda güzelliğini de buna borçlu olduğunu söylüyor.

Cavadzade, 20 yıldır aralıksız spor rutini ile gayet de memnun olduğunu dile getiriyor. Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın önemini de vurgulayan Cavadzade, bu sayede estetik operasyonlara ihtiyacı olmadığı bilgisini veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.