Site Rengi

İce Tea Kilo Aldırır Mı ?

İce Tea Kilo Aldırır Mı ?

Sıcak havalarda asitsiz ve soğuk içecek arayışının en kesin çözümlerinden birisi İce teadir. Peli İce Tea kilo aldırır mı ?

Asitsiz içecekler denildiğinde çay, ülkemizde en çok tüketilen içecekler arasında yer almaktadır. İnsanların yaz döneminde havanın sıcak olması nedeni ile çay tüketiminin azalması ve daha serinletici soğuk içeceklere yönlenmesi de birçok içecek firmasını harekete geçirmiş ve meyve aromalı soğuk çayların üretilmesine neden olmuştur. Böylece insanlar hem lezzetli, hem de sevilen çayı meyve aromalı şekilde yaz aylarında da soğuk şekilde tüketebilmektedir.

ice tea etkileri 1 | İce Tea Kilo Aldırır Mı ?Soğuk çay denildiğinde ise akla gelen markaların en başında Lipton Ice Tea gelmektedir. Dünyaca ünlü çay üreticisi Lipton’un geliştirdiği formülü sayesinde gönüllerde taht kuran soğuk çayı Ice Tea, günümüzde herkes tarafından oldukça fazla tüketilmektedir. İlk olarak limon ve şeftali aromaları ile göz önüne çıkan Ice Tea’nin şimdilerde oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Marketlerde 330 gr’lık teneke kutularda satıldığı gibi yine farklı gramajlarda ve boyutlarda satılmaktadır.

ice tea kilo aldirir mi | İce Tea Kilo Aldırır Mı ?Ice Tea içerisinde çok fazla şeker ve karbonhidrat bulunmaktadır. Bu nedenle diyet uygulayan kişilerin formuna dikkat etmeleri için Ice Tea tüketiminde dikkatli davranmaları önerilmektedir. Yaz aylarında daha çok tüketilen Ice Tea’nin besin değerlerine bakılacak olursa içinde:

  • 23,1 gram Karbonhidrat,
  • 1,65 gram Protein,
  • 0 gram Yağ,
  • 1,65 gram Lif,
  • Ve 27,23 mg oranında Sodyum bulunmaktadır.
ice tea kilo aldırır mı

ice tea kilo aldırır mı

İce Tea Kilo Yaparmı ?

Birçok kişi ise Ice Tea kilo aldırır mı sorusunun yanıtını bulmayı beklemektedir.  1 kutu 330 ml Ice Tea içerisinde 99 kalori yer almaktadır. Bu nedenle tüketirken dikkat edilmediği durumlarda kilo almak kaçınılmaz olmaktadır. Bunun yanı sıra Lipton, diyet uygulayan ve kilo almak istemeyen kişiler için de Ice Tea Light ürününü piyasaya sunmuştur.

İce Tea Kilo Aldırır Mı ? İce Tea Light Diyet İçin Uygun mu?

Lipton Ice Tea Light içerisinde şeker ve karbonhidrat bulunmamasının yan sıra kalorisi de en fazla 3 kcal olarak görülmektedir. Diyet uygulayan kişiler ya da formuna dikkat eden kişilerin, şekersiz içecekleri tercih etmesi gerekmektedir. Tatlandırıcı ile hazırlanan Ice Tea Light tüketmek, diyet uygulayan kişilerin tercihi olmalıdır. Bunun nedeni ise içerisinde şeker ve karbonhidrat bulunmaması nedeni ile düşük kalorili olmasından dolayı, korkmadan ve istenildiği kadar tüketilmesine imkanın olmasıdır.

ice tea kalori | İce Tea Kilo Aldırır Mı ?

İce Tea Kilo Aldırır Mı ? Diyette Didi İce Tea İçilirmi ? Didi Soğuk Çay Kilo Yaparmı ?

İce tea kilo aldırır mı ?Diyette bir diğer soğuk çay tercihiniz Didi olabilir. Şekersiz seçeneği ile asitsiz soğuk ve aromalı içecekler arasında en iyi tercihler arasında olduğunu hatırlatmakta fayda var.

ice tea kilo aldırır mı

ice tea kilo aldırır mı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.