Site Rengi

Hakkımızda

www.kolaydiyetlistesi.com sitesi, sağlıklı bir yaşam sürdürmek amacı ile başta sağlıklı beslenme, diyet, kilo almak, kilo vermek ve dengeli beslenme alanlarında olmak üzere onlarca faydalı konuda içerik üreterek, okuyucularının çok daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini amaçlamaktadır.

Kolaydiyetlistesi beslenme ve diyet sitesinde Zayıflama, Diyet Listeleri , Diyet Yemekleri, Sağlık , Kalori Diyetleri , Ünlülerin Diyetleri ve Şok Diyetler kategorilerinde yayım yapılmaktadır. Yayımlanan içeriklerin tamamı uzman diyetisyenlerin öneri ve paylaşımlarının yer aldığı kendi diyet sitelerine, kitaplarına ve paylaştıkları video anlatımlara dayandırılmaktadır. Doğruluğundan emin olunmayan hiçbir bilgi sitede yer almamaktadır.

Kolaydiyetlistesi.com editörleri arasında beslenme uzmanı ve diyetisyen yer almaktadır. Tüm yayınlar uzman editörlerimizin kontrolünden sonra yayına alınmaktadır.

Fakat Kolaydiyetlistesi tarafından hazırlanan ve paylaşılan diyet menüleri uygulanmadan önce mutlaka ve mutlaka doktor tavsiyesi ve onayı alınmalıdır. Her metabolizmanın kendi ihtiyaçları olabileceği gibi kişinin hastalık geçmişi beslenme düzeni konusunda önem taşımaktadır. Bu noktada sitemizden alınarak uygulanan diyet programlarının doğurabileceği olumsuz durumlardan Kolaydiyetlistesi.com sorumlu değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Kolaydiyetlistesi Ne Yapar ?

  • Kolaydiyetlistesi ekibi doğruluğundan emin olduğu bilgiyi açık, sade ve anlaşılır şekilde sunar.
  • Günlük içeriklerle diyet yapmak isteyen kişilere sürekli hizmet verir.
  • Düzenli ve güncel hizmet anlayışı ile hazırladığı içeriklerle gündemde etkisi olan beslenme şekillerine , diyet menülerine ve uzman görüşlerine yer verir.
  • Kolaydiyetlistesi ekibi sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak hazırlanan içeriklerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar.
  • Doğru bilgiye doğru şekilde ulaşmayı sağlamak amacı ile biçim olarak kolay takip edilebilen içerikler hazırlar.
  • Zenginleştirilmiş içerik anlayışını benimseyerek görsel, metin ve video anlatımı bir arada kullanır.

Önemli Uyarı !

Yukarıda da bahsedildiği gibi Kolaydiyetlistesi.com ‘da paylaşılan tüm içerikler bilgi vermek amacı ile hazırlanmaktadır. Herhangi bir reçete ya da doktor önerisine dayanmamaktadır. Her diyet her metabolizmada farklı sonuçlara neden olabilir. Bu noktada uzman bir diyetisyen ya da doktor onayı olmadan herhangi bir diyet programı uygulanmamalıdır.