Site Rengi

Gizlilik Politikası

kolaydiyetlistesi.com da kişisel verilerinizin korunmasına ve kişisel mahremiyetinize ayrıca önem vermekteyiz. kolaydiyetlistesi.com da kişisel verilerin güvenliği korunmakta olup hiçbir kişisel bilginin 3. Şahıslar ile paylaşılması söz konusu değildir.

kolaydiyetlistesi.com da yer alan tüm içerikler tavsiye niteliğinde olup öncelikli olarak uzman doktor tavsiyelerinin dikkate alınması hususunda gerekli uyarı metni sitemizde yer almaktadır. Bu nedenle burada yazan içeriklerin uzman tavsiyesi olarak dikkate alınmamasını önemle bildiririz.

kolaydiyetlistesi.com da yer alan içerikler altındaki tüm yorumlar ve yorum ile paylaştığınız tüm bilgiler internet ortamına açık olduğu için çeşitli tarayıcılar ve arşiv siteleri tarafından arşivlenebilmektedir.

Kullanıcı Verilerinin İşlenmesi

kolaydiyetlistesi.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunabilmemiz için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler ile ziyaretçiler ile ilgili istatistik veriler toplanıyor olup bu veriler sadece hizmetimizin daha da iyileştirilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde elde edilen bu verilerin 3. Şahıs ve kurumlar ile paylaşımı yapılmamaktadır.

Üyelik İle Elde Edilen Kişisel Veriler

kolaydiyetlistesi.com üyelik sırasında isim soyisim bilgisi dışında cinsiyet, e-posta adresi, telefon ve adres bilgilerini isteyebilmektedir. Bu bilgilerin istenme sebebi ileriki dönemlerde hesap güvenliğinin sağlanması haricinde kişiye özel haber ve kampanya duyurularının yapılabilmesi amacını taşımaktadır. kolaydiyetlistesi.com da üye olan herkes kolaydiyetlistesi.com gizlilik politikası yönergelerini baştan kabul etmiş sayılmaktadır.

Üyelik İle Elde Edilen Kişisel Verilerin Kullanımı

kolaydiyetlistesi.com da üyelik hesabı oluşturulması sırasında verilen tüm kişisel bilgiler, web sitemizin veritabanında saklanıyor olup kişisel verilere erişim sadece kullanıcı ve kolaydiyetlistesi.com teknik ekibi tarafından sağlanabilmektedir.

kolaydiyetlistesi.com üyelik ile elde edilen kişisel bilgilerin açık bir şekilde yayınlanması, 3. Şahıs kişi ya da kurumlar ile paylaşımı yapılmamaktadır. kolaydiyetlistesi.com olarak kişisel verilerin korunması yönünde azami bir gayret gösterilmektedir.

Diğer Sitelere Yönlendirme Bağlantıları

kolaydiyetlistesi.com içerisinde bulunan yönlendirme bağlantıları ile diğer sitelere erişim sağlamanız halinde bu sitelerde uygulanan kişisel verilerin korunması politikası ve kişisel mahremiyet hususunda kolaydiyetlistesi.com sorumlu değildir.

Her sitenin gizlilik politikası ve kişisel verileri yayınlama, paylaşma ve saklama politikası farklı olduğu için erişim sağladığınız sitenin gizlilik politikasını okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcılara Gönderilen Bilgiler Hakkında

kolaydiyetlistesi.com tarafından üyelere, ziyaretçilere ve yorum yapan kullanıcılara bildirim, haber postası, üyelik onayı ya da üyelik şifresi gibi tüm gönderiler için e-posta gönderme hakkını saklı tutmaktadır. kolaydiyetlistesi.com tarafından gönderilen e-postaların artık gönderilmesini istemediğiniz takdirde kolaydiyetlistesi.com üyelik, e-posta sisteminden çıkış yapabilirsiniz.

Çıkış yapmanıza rağmen kolaydiyetlistesi.com ’ dan hala bir e-posta alıyorsanız lütfen “Bize Ulaşın“ sayfamızdan iletişime geçiniz. Talebiniz en kısa sürede cevaplanacaktır.

kolaydiyetlistesi.com Gizlilik Politikası Geçerliliği

kolaydiyetlistesi.com da elde edilen tüm verilerin amacı sizlere çok daha iyi hizmetler sunmamız içindir. kolaydiyetlistesi.com gizlilik politikası çerçevesinde kolaydiyetlistesi.com’ a erişim yaptığınız da gizlilik politikası kurallarımız geçerlilik kazanmaktadır.