Site Rengi

Danla Biliç Nasıl Zayıfladı?

Danla Biliç çektiği videolar ile gündeme damgasını vuran bir youtuber olarak tanınmaktadır. İlk videolarında fazla kilolarıyla dikkat çeken ünlü youtuber kilolarıyla barışık olduğunu ve mutlu olduğunu dile getiriyordu.

Danla Biliç Nasıl Zayıfladı?

Danla Biliç çektiği videolar ile gündeme damgasını vuran bir youtuber olarak tanınmaktadır. İlk videolarında fazla kilolarıyla dikkat çeken ünlü youtuber kilolarıyla barışık olduğunu ve mutlu olduğunu dile getiriyordu.

Makyaj videoları ile tanınan Biliç fazla kiloları ile sürekli olarak gündeme gelmeye başladı. Kilolarıyla mutlu olduğunu söylese bile birçok ünlü isim tarafından da eleştirildi. Takipçi sayısının gün geçtikçe artmasıyla birlikte çevresinden gördüğü psikolojik baskı ve eleştiriler de arttı.

Danla Biliç, Danla Bilic

Bu yorum ve eleştirilerden sıkılan Danla daha fazla dayanamadı ve büyük değişiklik için bir adım attı. Geçirdiği değişim her gün biraz daha dikkat çekmeye başladı ve Biliç’in eski halinden eser kalmadı. İşte Danla Biliç ile ilgili ayrıntılar, Danla Biliç diyeti ve Danla’nın zayıflama öyküsü!

 

Danla Biliç Kimdir?

Danla Biliç, Danla Bilic

Danla Biliç, gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan sosyal medya fenomeni, 1994 yılında doğmuştur. Kütahyalı olduğu bilinen Biliç, Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümüne devam etmektedir. Boyu 1.65 olan fenomenin son kilosunun 61 olduğu bilinmektedir.

Çektiği makyaj videolarıyla sosyal medyada birden adı duyulan genç fenomenin takipçi kitlesi artmaya devam ediyor. Sosyal medyada özellikle genç kızlar tarafından çok sevilen ve takip edilen fenomen son zamanlarda sık sık gündeme gelmektedir.

Danla Biliç, Danla Bilic

Ünlü fenomen sosyal medyada insanlara karşı söylediği sert sözlerle ve dobralığı ile biliniyor. Fenomen olduğu ilk zamanlar hızlı kilo alarak 90 kiloları geçtiğini söyleyen Danla, 2018’de katıldığı bir programda “Ben çarpıldım” dedi.

Danla Biliç, Danla Bilic

Ünlü fenomen, herkesle dalga geçtiğini ve sonunda kendinin o hale geldiğini söyledi. Danla Biliç eski hali ile çevresi tarafından yoğun baskılara dayanamayarak büyük değişim geçirdi ve zayıfladı. İşte Danla’nın eski hali!

Danla Biliç Eski Hali

Danla Biliç, Danla Bilic

Danla Biliç eski hali ile çok fazla gündeme geldi. İlk fenomen olduğu zamanlar 90 kilonun üstünde olduğu bilinen Danla, sosyal medya üzerinden sürekli eleştirilere maruz kaldı.

Eleştirenlerin içinde ünlü fenomenlerin de bulunması sosyal medyada alay konusu oldu. Aldığı eleştirilere her zaman her halimle mutluyum, kendimle barışığım şeklinde cevap verdi. Bir süre sonra eleştirilerin önüne geçemeyen Danla Biliç, her halimle mutluydum ama artık çok bunaldım, çok yoruldum diye sitem etti.

Danla Biliç, Danla Bilic

Videolarındaki başarısından çok kilolarıyla gündeme gelmek ve dalga geçilmek genç fenomeni oldukça yormuştu. Sürekli olarak Twitter üzerinden takipçileri ile atışıyordu. Tüm bu eleştirilere ve dalga geçilen yorumlara artık katlanamayan Danla isyan etti ve büyük bir değişim geçirme kararı aldı. Genç fenomen “Artık sürekli bir yerlerimi saklamaktan sıkıldım” dedi.

İşte Danla Biliç’in muhteşem değişimi ve Danla Biliç diyeti!

Danla Biliç Diyeti

Danla Biliç, Danla Bilic

Danla Biliç, aldığı radikal kararın üzerine harekete geçti ve büyük değişim geçirdi. Geçirdiği büyük değişimin ilk adımını sosyal medya üzerinden takipçilerine duyurdu.

Genç fenomen, paylaştığı postta ameliyat olduğunu duyurdu. Ünlü fenomen geçirdiği operasyonu sosyal medyadan saklamıştı fakat hastane çalışanlarından birinin magazine duyurması üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Danla Biliç, Danla Bilic

İlk zamanlar saklamasının sebebini ise küçük takipçilerine kötü örnek olmamak ve bu olayı normalleştirmemek istememesine bağladı.

Sizin gördüğünüz Danla, hiçbir şeyi takmıyormuş gibi yaptı ama Damla hanıma söz geçiremedik diye espri yaparak ameliyat olduğunu tüm takipçilerine duyurdu.

Danla Biliç, Danla Bilic

Ameliyat olmasının ardından 2018 yılında katıldığı bir programda 25 kilo verdiğini söyleyen genç fenomen artık daha mutlu olduğunu ve hafiflediğini belirtti. Kilo verdikten sonra da sosyal medyadan yediği linçler bitmedi. İlk zamanlar kilolarıyla mutlu olduğunu söyleyen Danla’ya mutluydun öz güven patlaması yaşıyordun o zaman neden ameliyat oldun diye eleştiriler yağdı.

Danla Biliç, Danla Bilic

Danla Biliç diyet yapmadan geçirdiği operasyon ile büyük değişim geçirse de artık yediklerine ve beslenmesine çok dikkat ettiğini söyledi. Artık mide ameliyatı mı oldun laflarından çok sıkılan Danla, sosyal medyadan her eleştirene de lafını esirgemeden sert sözlerle karşılık veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.