Site Rengi

Coco Star Kaç Kalori?

18.05.2019
270
Coco Star Kaç Kalori?

Ülker’in hızlı atıştırmalık sütlü çikolatalarından birisi olan Coco Star Hindistan ceviziyle yediden yetmişe herkesi büyülemeye devam ediyor. İşte ortada duran bu özelliğinden hareketle yüksek kalori değeriyle karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Ortada duran bu nitelikleri açısından yer verildiği zaman Coco Star farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

Besin Değeri

%55 oranında yağ ve %45 oranında karbonhidrat bulunan Coco Star tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman gerçekten de karşımıza çıkmaya devam eden nitelik olarak her anlamda fark yaratmaya devam eden özellik arasındaki yerini korumaktadır. Ortada duran bütün bu özelliklerine yer verildiği zaman gerçekten de yüksek orandaki besin değeriyle birlikte kendini göstermeye devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir.

coco star | Coco Star Kaç Kalori?Hindistan Cevizli Milk Bar

Ülker markasının Hindistan cevizli sütlü çikolatası olarak karşımıza çıkmaya devam eden söz konusu bu ürünü her açıdan dikkat çekmektedir. Ortada duran tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda coco star kaç kalori olarak kendini göstermeye devam ettiğini her anlamda dikkate almamız mümkün hale gelmektedir.

100 Gr Besin Değeri

1,2 gr protein

15 gr karbonhidrat

9 gr yağ bulunmaktadır. Ortada duran tüm bu niteliklerinden hareket edildiği zaman gerçekten de Hindistan cevizli milk bar olarak en çok tercih edilenler arasındaki yerini korumaya devam ettiği ortada duran bir gerçeklik olarak kendini göstermektedir. Böylelikle her anlamda yaygın olarak yediden yetmişe kadar herkesin tükettiği ve de severek tükettiği üründür.

ulker coco star | Coco Star Kaç Kalori?Kalorisi

100 gr porsiyonda 148 kcal bulunmaktadır. İşte bu değerden hareket edildiği zaman kilo almak isteyenler açısından ve çikolatanın sinir sistemini yatıştırdığı bilincinden hareket edilecek olunduğu zaman gerçekten de öne çıkmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. İşte tüm bu ortada duran yaklaşım tarzından hareket edildiği zaman gerçekten de fark yaratan tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda beklentilerin ötesinde en iyi şekilde imkanları sunmaya devam ettiğini dile getirmemiz mümkün hale gelmektedir. Bu özellikleri neticesinde hazır atıştırmalık ürünlerden birisi olarak en çok tüketilenlerden birisi olmaya devam etmektedir.

cocostar kalorisi | Coco Star Kaç Kalori?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.